SPECIALIZUOTAS TRANSPORTAS, AB

Визит-карта Виртуелна визит
SPECIALIZUOTAS TRANSPORTAS, AB

SPECIALIZUOTAS TRANSPORTAS, AB

Комунални услуги, комунални, Објекти, Отпадните материјали, Третман на отпад, Управување со животната средина +1

Pramonės g. 8
LT-78149, Šiauliai, Литванија
+370 41552 668
 
Сподели повикувајќи картичка:

Отпечаток

Компанијата код: 144128180
Код ддв: 441281811
Сс осигурител код: 263462
Линк до визит-карта

Време

I-V 7:00-16:30

Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė